YAZARLARIMIZ


GONCA ELİBOL
İzmir doğumlu olan yazar, İşletme Fakültesi ve Yönetim ve Organizasyon bölümünde Yüksek Lisans eğitimini almıştır. Halen Doktora eğitimine devam etmektedir.İş yaşamına; Efes Pilsen A.Ş de stajyer olarak başlamış, ardından GıdaSA fabrikasında Personel ve Çalışma İlişkileri Departmanında İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak devam etmiştir. Halen Türk Kızılayı Ege Bölge Kan Merkezi Müdürlüğünde İnsan Kaynakları Yönetimi Sorumlusu olarak çalışmaktadır.

GÜLHAN BERKMAN YAKAR
Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme – Yönetim uzlanımı bölümünden mezun olduktan sonra insan
kaynakları alanında danışmanlık hizmeti veren bir şirketin kurucuları arasında yer almıştır.


ERHAN ÇOBAN
1984 Adana doğumlu. Lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümünde bitirdi. Tekfen Holding ve Rönesans Holding İnsan Kaynakları tecrübelerine ek olarak bir kaç yerel firmada insan kaynakları süreçlerinin tamamında yer aldı. Halen Adananın en köklü firmalarından olan Pakyürek Şirketler Grubu İnsan Kaynakları Şefliği görevini yürütmekte. Erhan Çoban İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahiptir..

NURSEL KEYKUBAT
İnsan Kaynakları Uzmanıdır.
1980 yılının sıcak bir temmuz gününde Ankara’da doğdu. 2002 yılında Ege Üniversitesi İşletme Bölümünden lisans, 2006 yılında da Celal Bayar Üniversitesi Yönetim Organizasyon bölümünden yüksek lisans derecesi ile mezun oldu. İş hayatına Türkiye İş Bankası'nda başlayan Keykubat, işin kendisine uygun olmadığını düşünerek mali analistliğe veda edip, hayalini kurduğu insan kaynakları alanında çalışmaya başladı. 2006 yılından beri bir özel sektörde İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca kalite sistemleri konusunda iç tetkikçi, IRCA onaylı baş tetkikçi, EFQM değerlendiricisi gibi görevleri de yerine getirmektedir.
2004 yılında hayatının aşkı Bilge ile evlendi; 2007 ve 2012 yıllarında hayatın en güzel armağanı olan çocukları Emre ve Ege dünyaya merhaba dedi.

SERVET GÜNEY
Çamlıbel Elektrik ve Dağıtım Şirketinde İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörüdür.
1978 yılı Sivas doğumludur. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler(Kamu Yönetimi),Ufuk Üniversitesi – MBA (Yüksek Lisans) mezunudur.TSK’ da 15 yıl Personel ve özlük işleri ile ilgili konularda, Yöneticilik yapmıştır.5 yıl Cumhurbaşkanlığında İK Müdürlüğü yapmıştır. 1 Yıldır Çamlıbel Elektrik ve Dağıtım Şirketinde
İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörü olarak çalışmaktadır. İngilizce bilmektedir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.


MEHMET TUNÇ
1989 yılında Deniz Harp Okulu Elektrik-Elektronik bölümünden Lisans, 2008 yılında Yeditepe Üniversitesinden Eğitim Yönetimi ve Denetimi dalında Yüksek Lisans diploması almıştır. • Askeri ve Özel Sektör bünyesinde gemilerde güverte zabitliği • Özel Sektör bünyesinde Yat Limanlarında Yöneticilik ve eş zamanlı Piri Reis Üniversitesinde eğitmen olarak bulunmuştur. Uzakyol 1.Zabit ve Yat Kaptanı ehliyeti bulunmakta, halen PEOPLE FIRST HR Consulting’de kurucu yönetici aynı zamanda Yaşar Üniversitesi Marina ve Yat İşletmeciliği bölümünde, eğitmen olarak görev almaktadır. Mehmet Tunç, evli ve bir erkek çocuk sahibidir.


NİLAY SERVİ
Kariyerime finans sektörü ile başladım. Marmara üni. İşletme mezunuyum. Banka denetim bölümünde Demirbank kurumsal şube deneyimim, sırasıyla Mng Bank, Dışbank çağrı merkezi ile devam etti. Burada eğitim ve İK fonksiyonlarında 5 yıl deneyim elde ettim. Netrın İK müdürü olarak devam ettim. Sonra kendi İK firmamı kurdum. Devamında danışmanlık ve eğitmenlik projelerimi İzmir'e taşıma fırsatım oldu. Procat çağrı merkezinde kariyerimin son profesyonel yöneticiliğini İK müdürü olaeak tamamladım. Şu anda danışmanlık ve İK projelerime devam ediyorum.
STİCKER İNDİR


| Copyright © 2015 YİNKAT | Tüm Hakları Saklıdır | Ana Sayfa | Ücretsiz Üye OL | Gizlilik | Bize Ulaşın | Sponsor OL |