SPONSOR ÜYELİKSponsor Üyelik Süresi          : 1 YIL

YİNKAT 2019 Sponsor Üye Ücret Tablosu
PLAN ADI
Temsilci Sayısı
Yıllık Ücret
Hemen Kredi Kartı ile öde
Plan No.1
1 kişi
1.180,00  TL
Plan No.2
2 kişi
1.475,00  TL
Plan No.3
3 kişi
1.770,00  TL
Ana Sponsor Üyelik
3-10 aralığı
5.900,00  TL

Ücretlere %18 KDV Dahildir.
Kendinizi Topluluğumuzda tanıtmanın Diğer yolları için >>>>>Tıklayınız<<<<<<<

Sponsor Üyelik Hakları;

-Yukarıdaki tabloda belirtilen temsilci/ler PLATİN ÜYESİ (Bkz Platin Üyeliği) olacaktır.
-Bayramlarda ve özel günlerde firmanız logolu Tebrik kartınızı mail platformumuzda temsilciniz vasıtası ile yayınlayın.
-Etkinlik Sponsorluklarında İndirim Hakkı Kazanın(%10)
-Stand ücretlerinde indirim hakkı kazanın.(%10)
-Her gün onlarca İnsan Kaynakları çalışanının ziyaret ettiği internet sitemizin Sponsor Üyeler sayfasında logonuzu konumlandırın.
-YİNKAT ın tüm platformlarında üyeler arası tedarikçi tavsiyelerinde sadece sponsor üye firma ismi yazılabilir. Sponsor üye firmalarımız dışında başka bir firma ismi yazılması yasaktır. Bu odalarda sadece senin firmanın ismi olsun..
-YİNKAT Kurumsal tanıtımda indirim hakkı kazanın.(%10)
-YİNKAT Kurumsal Hizmetler tarafından sunulan, Eğitim ve Danışmanlık vb. ihtiyaçlarınızda indirimli teklifler alın.(%10)
-Plan.1-Plan.2-Plan.3 Sponsor üyesi iseniz Logonuz küçük boy, Ana Sponsor üye iseniz Logonuz büyük boy olacaktır..

İŞLEM ADIMLARI :
1- Yukarıda belirttiğimiz Sponsor Üyelik ücretini Türkiye İş Bankası A.Ş. Nergiz / Karşıyaka / İZMİR Şubesi IBAN: TR71 0006 4000 0013 4360 5481 76 BordroTR Ltd.Şti. Hesap numaramıza yatırınız..Veya Kredi Kartı ile yukarıdaki Hemen öde linklerinden dilerseniz Taksitli ödeme yapabilirsiniz.
2- info@yinkat.org adresimize dekontunuzu, Sponsor üye plan numaranızı, firma logonuzu, Fatura bilgileriniz ve Temsilci Ad-Soyad bilgileri ile birlikte gönderiniz.
3-Belirlediğiniz temsilcileriniz Buradan Üyelik Formunu dolduracaklardır.
4- YİNKAT Yönetimi, gerek Sponsor Üyelik, gerekse Temsilci başvurusunu, olumsuz referanslar ve bu gibi durumlar nedeni ile RED etme hakkına sahiptir. Bu nedenle İnceleme sonrası ONAY veya RED bildirimi yapılacaktır. RED durumunda ödeme iadesi, ödeme şekline göre gerçekleşecektir.
Kabulden sonra Sponsor üye veya temsilci üyenin kendi isteği ile veya YİNKAT Kurallarına uyumsuzluk vb nedenler ile YİNKAT tarafından Sponsor üyeliğin veya temsilci üyeliğin son bulması sonucu ödeme iadesi yapılmaz. Temsilci üyeliğinin feshinden sonra Sponsor üye firma bu temsilcinin yerine yeni bir temsilci atar.
5-Sponsor üye firma Temsilcilerini istediği zaman değiştirebilir. Bu değişim 1 yılda en fazla 3 kere olabilir. Temsilcilikten düşürülen üye Ücretsiz üyelik şartlarını karşılıyor ise bireysel üyeliğe düşürülür.


| Copyright © 2015 YİNKAT | Tüm Hakları Saklıdır | Ana Sayfa | Üye OL | Gizlilik | Bize Ulaşın | Sponsor OL |