YÖNETİCİLER İÇİN MENTORLUK VE KOÇLUK EĞİTİMİ
Genel katılıma açık Yöneticiler için Mentorluk ve Koçluk eğitimi.
Kontenjan sınırlıdır. Acele edin..

YÖNETİCİLER İÇİN MENTORLUK VE KOÇLUK

Eğitimin Amacı
Koçluk ve mentorluk, kişilerin iş ve özel yaşamlarında oldukça etkili yönetim araçlarıdır. Liderlik yaptığınız her alanda kişilerin performanslarını geliştirmek için kullanabileceğiniz teknikleri içerir. Programa katılacak yöneticilerin koçluk ve mentorluk yöntemlerini etkili bir yönetim aracı olarak kullanabilir yetkinliğe kavuşmaları hedeflenmektedir.
İçerik
 Mentorluk Nedir ?
 Koçluk Nedir?
 Kurumsal ve Durumsal Koçluk
 Koçluğun temel prensipleri
 Koç gibi dinlemek
 Etkili Sorular
 Bakış açıları ve vizyon
 Hedef Belirleme Tekniği
 Eylem Planı
 Yetkinlik Geliştiren Uygulamalar
Eğitim Yöntemi :
Eğitimde konular bilgi transferi, uygulamalar, tartışma ve koçluk çalışmaları şeklinde
aktarılmaktadır.
Süre : 1 gün

Ücretlendirme;

PLAN ADI
EĞİTİM ÜCRETİ
DAHİL OLAN HİZMETLER
SATIN AL
YİNKAT ONUR ÜYELERİNE
50 TL
Eğitim, ikramlık, salon ücreti
HEMEN KREDİ KARTI İLE SATIN AL>>>
YİNKAT ÜYELERİNE
150 TL
Eğitim, ikramlık, salon ücreti
HEMEN KREDİ KARTI İLE SATIN AL>>>
DİĞER MESLEKLERDEN ÜYELER
150 TL
Eğitim, ikramlık, salon ücreti
HEMEN KREDİ KARTI İLE SATIN AL>>>
GENEL KATILIMCILARA
250 TL
Eğitim, ikramlık, salon ücreti
HEMEN KREDİ KARTI İLE SATIN AL>>>


*Ücretlere KDV dahildir.

EĞER İNSAN KAYNAKLARI ÇALIŞANI İSEN, HEMEN TIKLA VE ÜCRETSİZ ÜYE OL.ÜYELERİMİZE ÖZEL FIRSATLARDAN HEMEN YARARLANMAYA BAŞLA>>>İŞLEM ADIMLARI

1- Öncelikle Aşağıdaki Eğitim Katılım Formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra formda belirttiğiniz iletişim adreslerinizden size ONAY veya RED cevabı verilecektir.

2- Onay Cevabı geldi ise, onayın geldiği gün içinde yukarıdaki çerçevedeki SATIN AL linklerinden Kredi Kartı ile taksitli ödeme imkanları ile veya aşağıdaki iban numarasına EFT veya HAVALE yöntemi ile peşin ödemeyi yapınız.

3- Ödemeyi yaptıktan sonra, EFT veya HAVALE ile ödeme yaptıysanız dekontu info@yinkat.org adresimize gönderiniz. Dekontun Açıklama kısmına Ad soyad ve Mentorluk ve Koçluk eğitimi yazmayı unutmayınız. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız info@yinkat.org mail adresimize ödeme yapıldı şeklinde bildirim yapınız.

4-YİNKAT Eğitim tarihinde, Eğitim yerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

5- Onay ve Ödeme süreci tamamlandıktan sonra, Eğitime iştirak etmeyenlere para iadesi yapılmaz.


BordroTR Danışmanlık Hiz.Tic. LTD. ŞTİ.
Türkiye İş Bankası A.Ş. Nergiz / Karşıyaka / İZMİR Şubesi  
IBAN: TR71 0006 4000 0013 4360 5481 76
Tarih         :  09/06/2018
Saat           : 09:30-17:30
Yer             : SGK İzmir Alsancak Eğitim tesisleri-İZMİRMail                         :  info@yinkat.org
Tel                           :  (0232) 366 25 52
Gsm                         :  (0555) 576 41 10
Sosyal Medyada Biz :    
Eğitmen Hakkında:

Gülhan Berkman Yakar
Eğitmen & Profesyonel Koç ve Köşe yazarı
Okul yıllarında iş hayatına başlamış olan Berkman, Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümü, yönetim uzlanımından mezun olduktan sonra, insan kaynakları alanında hizmet veren “Fortune” şirketinin kurucuları arasında yer almıştır. Daha sonra çalışma hayatına Hürriyet Gazetesi reklam pazarlama departmanında devam ederek, Hürriyet İK ve Yenibiriş.com projelerinde aktif görevler almıştır.1996 yılında Tony Buzan’dan aldığı seminerin ardından ‘ insan ve beyni’ ilgi odağı olmuştur. NLP “Neuro Linguistic Programming” ve Koçluk konusunda Navitas, John Seymour  ve INLPTA ( International NLP Trainer Association) ‘dan aldığı eğitimler ve gerçekleştirdiği uygulamaların ardından  “NLP Master Practitioner” seviyesine ulaşmıştır.  Hipnoterapist, Psikolog & Master Trainer Robert Smith ile birlikte NLP ile Koçluk alanında çalışmalar yapmıştır. 2004 Yılında kurduğu “Berkman Kişisel ve Kurumsal Gelişim Koçluğu” çatısı altında Türkiye’de ve Dünya’da önemli hizmetler veren profesyonellere eğitim, danışmanlık, mentorluk ve koçluk hizmetleri sağlamıştır. İngiltere Dışişleri Bakanlığı, İngiltere Büyükelçiliği aracılığı ile “Chevening Elçileri” (mentorluk projesi) eğitimlerinde Berkman’ı tercih etmiştir. Alfamax ,Güleç İnşaat, Bien Seramik İK, Yönetim danışmanlığı ve Koçluk Projelerini ekip arkadaşları ile birlikte gerçekleştirmiştir.
Türkiye’nin önde gelen pek çok şirketinde yöneticilere ve iş yaşamına ilişkin eğitimler vermekte olan Berkman, Ankara Üniversitesi SBF “Anküsem İnsan Kaynakları Programlarında”,dönemsel eğitimler gerçekleştirmiştir. Türkiye İş Kurumu için Peryön adına “İş Danışmanı” yetiştirme programında eğitmen olarak görev almıştır. TUYUP ( Turizm Uyumlanma Projesi) Eğitmenleri arasında yer almıştır.
Bilkent Üniversitesi Kariyer Yönlendirme Merkezi için, yöneticilere ve öğrencilere yönelik NLP temelli çalışmalar gerçekleştirmiştir. Yenibiriş satış ekibine, koçluk ve mentorluk yaparak hizmet vermiş ,2008 yılında yenibiris.com sitesi ile kariyer koçluğu projesi gerçekleştirmiştir. Türkiye PERYÖN’ün (Personel Yönetimi Derneği) paydaşı olduğu Nar Taneleri Projesinde aktif mentor olarak görev almıştır.
Bir dönem İç Anadolu Peryön’de yönetim kurulu üyeliği yapmış olan Berkman, insan kaynakları ile ilgili pek çok başarılı kongrenin organizasyon ekibinde yer almış, oturum başkanı veya konuşmacı olarak katkılar sağlamıştır. Rotary Asamble Başkanlar Toplantısı’nda, Genç Müteşebbisler(Jaycees)Derneği’nde, Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV)’da ayrıca KOSGEB’in AB projesi olan Fashion Net’te Türkiye’nin çeşitli illerinde katılımcılara seminerleriyle katkıda bulunmuştur. Bilkent ,Gazi, Hacettepe, ODTÜ Üniversitelerinde kariyer yaşamına ilişkin seminerler ve koçluk çalışmaları gerçekleştirmiştir. Haber,TV ve radyo programlarına konuk olarak katılmış, kariyer,iş dünyası ve kişisel gelişime ilişkin yazıları, internette, çeşitli dergilerde ve gazetelerde yayınlanmıştır.
2014 yılından bu yana İzmir Life Dergisinde ”Kafe Kariyer” Köşesini yazmakta, 2015 yılından itibaren de kişisel ve kurumsal gelişim koçu sıfatıyla, Salı günleri TRT Kent Radyo Ankara’da “Şehir Atlası” programına konuk olarak katılmaktadır. Halen çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde çalışmakta ve gönüllü mentor olarak gençlere destek vermektedir.
Berkman, 2004 yılından bu yana “İş ve özel yaşamda tatminkar ve başarılı olabilmenin sırrı, bilişsel ve duygusal zekanın etkin kullanımından doğan sinerjide gizlidir.” düşüncesinden hareketle mentorluk ve eğitimlerinde kişilerin, duygusal zekalarını arttırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir.
Hizmet verdiği her alanda, dünyadaki gelişmeleri takip ederek, kendini geliştirmeye ve yetkinliklerini arttırmaya devam etmekte olan Berkman bu bağlamda;
Paul Ekman International ESaC – Emotional Skills and Competencies (Duygusal Beceriler ve Yetkinlikler) ve ETaC – Evaluating Truthfulness and Credibility (Doğruluğu ve Güvenilirliği Değerlendirme) eğitimlerini başarıyla tamamlayarak uluslararası yetkinlik sertifikası almıştır. Ayrıca Sola Unitas Academy tarafından *EIE – Emotional Intelligence Expert (Duygusal Zeka Uzmanlığı),*IAE – Interview Assesment Expert (Mülakat Değerlendirme Uzmanı) ünvanlarını da elde etmiştir.
*Point’s Of You- Coaching Game Uygulayıcı Eğitimleri, NLP bilgilerini farklı bir boyuta taşıyan Tamer Dövücü’den *ODM ( Optimum Denge Modeli ) I – *ODM II  ve *ODM AİLE Programı, Yrd.Doç.Dr.Kadir Çelik’ten *Doğaçlama Tiyatro’nun Temel Kuralları, Dilek Çelebi’den *Doğaçlama Tiyatro’da Oyun Kişisi ve Başkası Olma, Fatih Pestil’den *An’da Olmak ,Anda Kalmak Raslantısallık ve Olasılık Çemberleri
Uzm. Psk. Erdal Usluer’den *Psikodrama ile Eleman Seçimi*Aile Dizimi, İç Mimar ve Uzm Dilek Demirci’den *Temel Feng Shui, Navitas’tan *Yönetimde Koçluk ve Mentorluk,
Halen devam eden ICF (International Coach Federation), IAC (International Association of Coaching) ve AC (Association for Coaching) akreditasyonuna sahip Sola Unitas Coach Academy’nin ACTP (Advancing the Path to Core Coaching Competencies) Programı ile koçluk konusunda gelişimine devam etmektedir.
Kariyer koçluğu ve gençlere yönelik meslek seçimi özel çalışma alanlarıdır. Tamamladığı eğitimlerin ardından, Sola Unitas Akademi’de ICA( İzotomi Certified Analyst) unvanı ile İzotomi ekibinde yer almaktadır.
Navitas , Selnur Gülek Danışmanlık ve Koçluk ,Sinaps ve Tarla Faresi Tiyatrosu işbirliği gerçekleştirdiği kuruluşlardır.
Evli, 17 yaşındaki Defne ve 5 yaşındaki Melisa’nın da annesidir.
Copyright © 2015 YİNKAT - Tüm Hakları Saklıdır │ Yeni İnsan Kaynakları Topluluğu